© Belga

Nieuws

Deze atleten nemen deel aan de Europese Spelen in Minsk 2019

De Belgische delegatie die van 21 juni tot 30 juni 2019 deelneemt aan de tweede editie van de Europese Spelen in het Wit-Russische Minsk, telt 50 atleten uit 11 sporten. Medaillewinnares van Londen 2012, Charline Van Snick, wereldkampioene gymnastiek 2019, Nina Derwael, olympiërs judoka Toma Nikiforov, badmintonspeelster Lianne Tan en andere grote namen uit de Belgische sport maken deel uit van de delegatie. Team Belgium wordt in Minsk aangevoerd door Gert Van Looy, Games Manager bij het BOIC.

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 1 e
    1 e
    1 e
    Team : Stijn DESMET + FRA, KOR, NOR
    Short Track
    NOC team Sprint - M
    Final A
    4:14.413
  • 2 e
    2 e
    2 e
    Xander VERCAMMEN
    Freestyle Skiing
    Ski Cross - M
    Finals
    A Final
  • 1 e
    4 e
    4 e
    Stijn DESMET
    Short Track
    500 m - M
    B Final
    42.716
  • 7 e
    7 e
    7 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - M
    2. run
    1:19.18
  • 2 e
    7 e
    7 e
    Stijn DESMET
    Short Track
    1000 m - M
    B Final
    1:28.946
  • 5 e
    9 e
    9 e
    Chinouk VAN CALSTER
    Ice Hockey
    Qualification Skill Test 6 - Puck Control - W
    Q6
    2 pts (R1 grand Final)
  • 9 e
    9 e
    9 e
    Stef VANDEWEYER
    Snowboard
    Snowboard Slopestyle - M
    Finals : Run2
    36.00
  • 11 e
    11 e
    11 e
    Manon SUFFYS
    Snowboard
    Snowboard Slopestyle - W
    Finals : Run2
    53.75
  • 12 e
    12 e
    12 e
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Slalom - W
    2. run
    52.57
  • 13 e
    13 e
    Stef VANDEWEYER
    Snowboard
    Snowboard Halfpipe - M
    Finals
    48.25
  • 10 e
    19 e
    19 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Slalom - M
    2. run
    50.59
  • 22 e
    22 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Alpine Combined Super-G - M
    1:13.63
  • 23 e
    23 e
    23 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Super-G - M
    1:13.30
  • 25 e
    25 e
    25 e
    THIBAUT DE MARRE
    Cross-Country Skiing
    10 km Free - M
    26:10.2
  • 30 e
    30 e
    Sam MAES
    Alpine Skiing
    Alpine Combined Slalom - M
    2:17.90
  • 31 e
    31 e
    31 e
    THIBAUT DE MARRE
    Cross-Country Skiing
    Cross-Country Cross - M
    Qualifications
    3:19.67
  • 34 e
    34 e
    THIBAUT DE MARRE
    Cross-Country Skiing
    Sprint Classic - M
    Qualification
    3:15.32
  • 48 e
    48 e
    Tim DE RIDDER
    Biathlon
    7,5 km Sprint - M
    26:11.4
  • 48 e
    48 e
    Tim DE RIDDER
    Biathlon
    10 km Pursuit - M
    43:00.9
  • DNF
    DNF
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Super-G - W
    DNF
  • DNF
    DNF
    Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - W
    1. run
    DNF
  • El 1/8 F
    El 1/8 F
    Team : Sam MAES, Kim VANREUSEL
    Alpine Skiing
    Parallel team Event Start - Mix
    1/8 Final
    Lost vs. SWI (Eliminated)
Geen resultaten gevonden

Jeugd Olympische Winterspelen Lillehammer 2016: Foto's

YOG Lillehammer 2016

Nog 48 dag tot
Europees Jeugd Olympisch Winterfestival Friuli-Venezia Giulia 2023