© AM Fotografie101

Nieuws

Resultaten

  • Eindresultaat
    Plaats
    Eindresultaat
    Atleet
    Sport
    Discipline
    Stage
    Resultaat
  • 2 e
    2 e
    Jules De Sloover
    Snowboard
    Slope Style - B
    Final
    88.50
  • 4 e
    4 e
    4 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    1000m - B
    Final
    1:46.894
  • 3 e
    7 e
    7 e
    Team : L. Noiron, N. Schepers, L. Schepers, W. Van Damme
    Short Track
    3000m Mixed Relay - G/B
    Final B
    3:32.225
  • 9 e
    9 e
    Jules De Sloover
    Snowboard
    Big Air - B
    Final
    114.50
  • 6 e
    13 e
    13 e
    Nienke Schepers
    Short Track
    1500m - G
    Final B
    2:.46.921
  • 6 e
    13 e
    13 e
    Leander Schepers
    Short Track
    1500m - B
    Final B
    2:36.635
  • 4 e
    13 e
    13 e
    Leander Schepers
    Short Track
    500m - B
    Quarter Final
    50.225
  • 4 e
    14 e
    14 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    500m - B
    Quarter Final
    44.587
  • 5 e
    15 e
    15 e
    Warre Van Damme
    Short Track
    1500m - B
    Semifinal
    2:33.591
  • 8 e
    15 e
    15 e
    Dylan Van Hoeij
    Snowboard
    Big Air - B
    Heat 2
    71.33
  • 5 e
    19 e
    19 e
    Nienke Schepers
    Short Track
    500m - G
    Quarter Final
    48.078
  • 4 e
    22 e
    22 e
    Nienke Schepers
    Short Track
    1000m - G
    Heat 4
    1:44.211
  • 4 e
    24 e
    24 e
    Lieselot Noiron
    Short Track
    1000m - G
    Heat 3
    1:46.246
  • 5 e
    25 e
    25 e
    Lieselot Noiron
    Short Track
    1500m - G
    Heats
    2:42.854
  • 4 e
    25 e
    25 e
    Lieselot Noiron
    Short Track
    500m - G
    Heats
    49.549
  • 5 e
    25 e
    25 e
    Leander Schepers
    Short Track
    1000m - B
    Quarter Final 2
    1:34.760
  • 36 e
    36 e
    Arthur Cannaerts
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    2:05.11
  • 38 e
    38 e
    Alessio Rappagliosi
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    2:06.39
  • 44 e
    44 e
    Jana Caremans
    Alpine Skiing
    Slalom - G
    Run 2
    2:04.56
  • 44 e
    44 e
    Nicolas Hottermans
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    2:14.67
  • 54 e
    54 e
    Arthur Cannaerts
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    2:20.16
  • 56 e
    56 e
    Nicolas Hottermans
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    2:20.64
  • 59 e
    59 e
    Alessio Rappagliosi
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    2:21.19
  • 60 e
    60 e
    Florent Gabriel
    Biathlon
    12,5km Individuel - B
    Final
    52:58.4
  • 69 e
    69 e
    Samuel Crenier
    Biathlon
    12,5km Individuel - B
    Final
    54:45.0
  • 74 e
    74 e
    Mathis Poutot
    Cross-Country Skiing
    10km Classic - B
    Final
    38.20.6
  • 78 e
    78 e
    Mathis Poutot
    Cross-Country Skiing
    Sprint Classic - B
    Qualification
    3:46.44
  • 79 e
    79 e
    Mathis Poutot
    Cross-Country Skiing
    7,5km Freestyle - B
    Final
    23:37.4
  • 80 e
    80 e
    Florent Gabriel
    Biathlon
    7,5km Sprint - B
    Final
    30:04.5
  • 85 e
    85 e
    Samuel Crenier
    Biathlon
    7,5km Sprint - B
    Final
    31:28.4
  • DSQ
    DSQ
    Julie De Leeuw
    Alpine Skiing
    Slalom - G
    Run 1
    DSQ
  • DNF
    DNF
    Axelle Molin
    Alpine Skiing
    Slalom - G
    Run 1
    DNF
  • DNF
    DNF
    Robin Wyffels
    Alpine Skiing
    Slalom - B
    Run 2
    DNF
  • DNF
    DNF
    Jana Caremans
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - G
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Julie De Leeuw
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - G
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Axelle Molin
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - G
    Final
    DNF
  • DNF
    DNF
    Robin Wyffels
    Alpine Skiing
    Giant Slalom - B
    Run 2
    DNF
Geen resultaten gevonden

Nog 120 dagen tot
Europese Spelen Minsk 2019