© Belga

Highlights

Olympische Zomerspelen
  • 8 e
    Atletiek, Tienkamp
    Rio
    2016
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival
  • 6 e
    Atletiek, Hoogspringen (Jongeren)
    Belgrade
    2007
Wereldkampioenschappen
  • 3e
    Atletiek, Heptathlon Indoor
    Sopot
    2014
  • 13 e
    Atletiek, Tienkamp
    Daegu
    2011
  • 14 e
    Atletiek, Tienkamp
    Beijing
    2015
  • 15 e
    Atletiek, Tienkamp
    Moscow
    2013
Europese Kampioenschappen
  • 1e
    Atletiek, Tienkamp
    Amsterdam
    2016
  • 10 e
    Atletiek, Tienkamp
    Zurich
    2014
Europese Kampioenschappen (U23)
  • 1e
    Atletiek, Tienkamp (U23)
    Ostrava
    2011
Europese Kampioenschappen (Junioren)
  • 1e
    Atletiek, Tienkamp (Juniors)
    Novi Sad
    2009
Wereldbeker
  • 1e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - European Championships
    Amsterdam
    2016
  • 1e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Universiade
    Gwangju
    2015
  • 1e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Universiade
    Kazan
    2013
  • 3e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Decastar
    Talence
    2019
  • 3e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - European Cup - Combined Events Second League
    Ribeira Brava
    2010
  • 5 e
    Atletiek, Verspringen
    World Challenge - FBK-Games
    Hengelo
    2016
  • 6 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Hypo-Meeting
    Götzis
    2014
  • 8 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Olympic Games
    Rio de Janeiro
    2016
  • 10 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - European Championships
    Zurich
    2014
  • 10 e
    Atletiek, Polsstokhoogspringen
    Diamond League - Memorial Van Damme
    Brussels
    2013
  • 13 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Hypo-Meeting
    Götzis
    2018
  • 13 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - World Championships
    Daegu
    2011
  • 13 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - Hypo-Meeting
    Götzis
    2011
  • 14 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - World Championships
    Beijing
    2015
  • 15 e
    Atletiek, Tienkamp
    World Combined Events Challenge - World Championships
    Moscow
    2013
Major Continental Cup
  • 3e
    Atletiek, Tienkamp
    European Cup - Combined Events Second League
    Ribeira Brava
    2010

Nieuws

Meer atleten

Camille Laus
Atletiek
Kim Vanreusel
Alpineskiën
Eline Berings
Atletiek
Koen Naert
Atletiek
Jonathan Borlée
Atletiek
Isaac Kimeli
Atletiek
Hanne Maudens
Atletiek
Ismael Debjani
Atletiek

Nog 341 dagen tot
Olympische Zomerspelen Tokio 2020