Programma en resultaten

Kalender

De tijdzone van de tijden hieronder is Brussel (GMT+1)

De tijdzone van de tijden hieronder is Asia/Baku (GMT+4)

Zondag 21 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 1
    Alessio Basile
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 1
    Juliette Bovy
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 1
    Noah Merre
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 1
    Hanne Vandewinkel
Maandag 22 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-07:15
    09:00-09:15
    Athletics
    100m (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    400m Individual Medley (G)
    Heats
    Ambre Franquinet
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    200m Breaststroke (B)
    Heats
    Xander Hebb
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Freestyle (G)
    Heats
    Roos Vanotterdijk
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Freestyle (G)
    Heats
    Marie-Alix Witters
  • 07:00-18:00
    09:00-20:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Round 1
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 07:00-18:00
    09:00-20:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Round 1
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 07:00-18:00
    09:00-20:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 1
    Alessio Basile
  • 07:00-18:00
    09:00-20:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 1
    Juliette Bovy
  • 07:00-18:00
    09:00-20:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 1
    Noah Merre
  • 07:00-18:00
    09:00-20:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 1
    Hanne Vandewinkel
  • 07:30-08:15
    09:30-10:15
    Athletics
    Long Jump (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 08:20-08:30
    10:20-10:30
    Athletics
    100m (G)
    Round 1
    Mariam Oulare
  • 08:30-09:30
    10:30-11:30
    Athletics
    Shot Put (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    400m Individual Medley (G)
    Finals
    Ambre Franquinet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Breaststroke (B)
    SF
    Xander Hebb
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Freestyle (G)
    SF
    Roos Vanotterdijk
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Freestyle (G)
    SF
    Marie-Alix Witters
  • 16:00-17:00
    18:00-19:00
    Athletics
    High Jump (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 16:15-18:30
    18:15-20:30
    Basketball
    Team (G)
    Pool Match: RUS - BEL
    Team Belgium
  • 16:55-18:15
    18:55-20:15
    Athletics
    400m (G)
    Round 1
    Liefde Schoemaker
  • 17:00-19:30
    19:00-21:30
    Volleybal
    Team (B)
    Pool Match: BEL-CZE
    Team Belgium
  • 17:45-18:00
    19:45-20:00
    Athletics
    400m (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
Dinsdag 23 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-07:15
    09:00-09:15
    Athletics
    110m H (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 07:00-08:00
    09:00-10:00
    Athletics
    Pole Vault (B)
    Qualification AB
    Jules Vanlangenaker
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (G/B)
    Heats
    Team: Loeka David/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Freestyle (B)
    Heats
    Loeka David
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    200m Breaststroke (G)
    Heats
    Ambre Franquinet
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Freestyle (B)
    Heats
    Elias Meeus
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Freestyle (G)
    Finals
    Roos Vanotterdijk
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Freestyle (G)
    Finals
    Marie-Alix Witters
  • 07:00-17:00
    09:00-19:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Round 2
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 07:00-17:00
    09:00-19:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Round 2
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 07:00-17:00
    09:00-19:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 2
    Alessio Basile
  • 07:00-17:00
    09:00-19:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 2
    Juliette Bovy
  • 07:00-17:00
    09:00-19:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 2
    Noah Merre
  • 07:00-17:00
    09:00-19:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 2
    Hanne Vandewinkel
  • 07:40-08:30
    09:40-10:30
    Athletics
    Discus Throw (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Time Trial (G)
    Final
    Febe Jooris
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Time Trial (G)
    Final
    Fien Masure
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Time Trial (G)
    Final
    Marith Vanhove
  • 08:00-17:00
    10:00-19:00
    Gymnastics
    All Around (B)
    Qualification
    Glen Cuyle
  • 08:00-17:00
    10:00-19:00
    Gymnastics
    All Around (B)
    Qualification
    Nicola Cuyle
  • 08:00-17:00
    10:00-19:00
    Gymnastics
    All Around (B)
    Qualification
    Victor Martinez Marechal
  • 09:25-10:00
    11:25-12:00
    Athletics
    Pole Vault (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Time Trial (B)
    Final
    Noah Detalle
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Time Trial (B)
    Final
    Alec Segaert
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Time Trial (B)
    Final
    Cian Uijtdebroeks
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (G/B)
    Final
    Team: Loeka David/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Freestyle (B)
    SF
    Loeka David
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Breaststroke (G)
    SF
    Ambre Franquinet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Breaststroke (B)
    Finals
    Xander Hebb
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Freestyle (B)
    SF
    Elias Meeus
  • 16:00-17:00
    18:00-19:00
    Athletics
    Javelin Throw (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 16:15-18:30
    18:15-20:30
    Basketball
    Team (G)
    Pool Match: FRA - BEL
    Team Belgium
  • 16:30-16:50
    18:30-18:50
    Athletics
    100m (B)
    Semi-Finals
    Mariam Oulare
  • 17:00-19:30
    19:00-21:30
    Volleybal
    Team (B)
    Pool Match: BUL-BEL
    Team Belgium
  • 17:50-18:00
    19:50-20:00
    Athletics
    1500m (B)
    Decathlon
    Jente Hauttekeete
  • 18:35-18:40
    20:35-20:40
    Athletics
    100m (G)
    Final
    Mariam Oulare
Woensdag 24 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (B)
    Heats
    Team: Jens Ausloos/Loeka David/Abel Devos/Elias Meeus
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (G)
    Heats
    Team : Zinke Delcommune/ Marie Maerevoet/ Roos Vanotterdijk/ Marie-Alix Witters
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Heats
    Loeka David
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Heats
    Elias Meeus
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Butterfly (G)
    Heats
    Roos Vanotterdijk
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Quarter Finals
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Quarter Finals
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 3
    Alessio Basile
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 3
    Juliette Bovy
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (B)
    Round 3
    Noah Merre
  • 07:00-15:00
    09:00-17:00
    Tennis
    Singles (G)
    Round 3
    Hanne Vandewinkel
  • 08:00-17:00
    10:00-19:00
    Gymnastics
    All Around (G)
    Qualification
    Charlotte Beydts
  • 08:00-17:00
    10:00-19:00
    Gymnastics
    All Around (G)
    Qualification
    Margaux Dandois
  • 08:00-17:00
    10:00-19:00
    Gymnastics
    All Around (G)
    Qualification
    Jutta Verkest
  • 08:30-13:15
    10:30-15:15
    Judo
    -55kg (B)
    Qualifcation
    Robbe Demets
  • 08:30-13:15
    10:30-15:15
    Judo
    -48kg (G)
    Qualification
    Céline Dierickx
  • 14:00-16:00
    16:00-18:00
    Judo
    -55kg (B)
    Final
    Robbe Demets
  • 14:00-16:00
    16:00-18:00
    Judo
    -48kg (G)
    Final
    Céline Dierickx
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (B)
    Final
    Team: Jens Ausloos/Loeka David/Abel Devos/Elias Meeus
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    4x100m Freestyle Relay (G)
    Final
    Team : Zinke Delcommune/ Marie Maerevoet/ Roos Vanotterdijk/ Marie-Alix Witters
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    SF
    Loeka David
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Freestyle (B)
    Finals
    Loeka David
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Breaststroke (G)
    Finals
    Ambre Franquinet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    SF
    Elias Meeus
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Freestyle (B)
    Finals
    Elias Meeus
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Butterfly (G)
    SF
    Roos Vanotterdijk
  • 16:25-17:30
    18:25-19:30
    Athletics
    High Jump (B)
    Qualification AB
    Sten Geenens
  • 16:50-17:00
    18:50-19:00
    Athletics
    400m (G)
    Final
    Liefde Schoemaker
  • 17:00-19:30
    19:00-21:30
    Volleybal
    Team (B)
    Pool Match: ITA-BEL
    Team Belgium
  • 18:30-20:45
    20:30-22:45
    Basketball
    Team (G)
    Pool Match: BEL - ITA
    Team Belgium
Donderdag 25 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G/B)
    Heats
    Team: Elise Decaesstecker/Xander Hebb/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Heats
    Jens Ausloos
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    100m Backstroke (G)
    Heats
    Elise Decaesstecker
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Heats
    Abel Devos
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Heats
    Ambre Franquinet
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Heats
    Marie Maerevoet
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Quarter Finals
    Alessio Basile
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (G)
    Quarter Finals
    Juliette Bovy
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Quarter Finals
    Noah Merre
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (G)
    Quarter Finals
    Hanne Vandewinkel
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Road Race (G)
    Final
    Febe Jooris
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Road Race (G)
    Final
    Fien Masure
  • 08:00-10:30
    10:00-12:30
    Cycling Road
    Road Race (G)
    Final
    Marith Vanhove
  • 08:30-12:45
    10:30-14:45
    Judo
    -63kg (G)
    Qualification
    Alessia Corrao
  • 08:30-12:45
    10:30-14:45
    Judo
    -73kg (B)
    Qualification
    Jarne Duyck
  • 08:30-12:45
    10:30-14:45
    Judo
    -57kg (G)
    Qualification
    Leyla Klückers
  • 08:40-08:50
    10:40-10:50
    Athletics
    1500m (G)
    Round 1
    Syrah Ghijselings
  • 10:00-12:15
    12:00-14:15
    Gymnastics
    All Around (B)
    Final
    Glen Cuyle
  • 10:00-12:15
    12:00-14:15
    Gymnastics
    All Around (B)
    Final
    Nicola Cuyle
  • 10:00-12:15
    12:00-14:15
    Gymnastics
    All Around (B)
    Final
    Victor Martinez Marechal
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Semi-Finals
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Semi-Finals
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Gymnastics
    All Around (G)
    Final
    Charlotte Beydts
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Gymnastics
    All Around (G)
    Final
    Margaux Dandois
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Gymnastics
    All Around (G)
    Final
    Jutta Verkest
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Judo
    -63kg (G)
    Final
    Alessia Corrao
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Judo
    -73kg (B)
    Final
    Jarne Duyck
  • 14:30-16:00
    16:30-18:00
    Judo
    -57kg (G)
    Final
    Leyla Klückers
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Road Race (B)
    Final
    Noah Detalle
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Road Race (B)
    Final
    Alec Segaert
  • 15:00-17:30
    17:00-19:30
    Cycling Road
    Road Race (B)
    Final
    Cian Uijtdebroeks
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G/B)
    Final
    Team: Elise Decaesstecker/Xander Hebb/Elias Meeus/Roos Vanotterdijk
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    SF
    Jens Ausloos
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Finals
    Jens Ausloos
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Finals
    Loeka David
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Backstroke (G)
    SF
    Elise Decaesstecker
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    SF
    Abel Devos
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (B)
    Finals
    Abel Devos
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    SF
    Ambre Franquinet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    SF
    Marie Maerevoet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Freestyle (B)
    Finals
    Elias Meeus
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Butterfly (G)
    Finals
    Roos Vanotterdijk
  • 16:15-17:00
    18:15-19:00
    Athletics
    Pole Vault (B)
    Final
    Jules Vanlangenaker
Vrijdag 26 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G)
    Heats
    Team: Elise Decaesstecker/Ambre Franquinet/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Heats
    Zinke Delcommune
  • 07:00-09:30
    09:00-11:30
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Heats
    Marie-Alix Witters
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Semi-Finals
    Alessio Basile
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (G)
    Semi-Finals
    Juliette Bovy
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (B)
    Semi-Finals
    Noah Merre
  • 07:00-09:00
    09:00-11:00
    Tennis
    Singles (G)
    Semi-Finals
    Hanne Vandewinkel
  • 08:30-13:00
    10:30-15:00
    Judo
    -90kg (B)
    Qualification
    Zackaria Jamaigne
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (B)
    Final
    Team: Alessio Basile/Noah Merre
  • 10:00-13:00
    12:00-15:00
    Tennis
    Doubles (G)
    Final
    Team: Juliette Bovie/Hanne Vandewinkel
  • 11:45-14:00
    13:45-16:00
    Basketball
    Team (G)
    A3 - B4
    Team Belgium
  • 11:45-14:00
    13:45-16:00
    Basketball
    Team (G)
    A1- B2
    Team Belgium
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Floor, Pommel Horse, Rings (B)
    Final
    Glen Cuyle
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Floor, Pommel Horse, Rings (B)
    Final
    Nicola Cuyle
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Floor, Pommel Horse, Rings (B)
    Final
    Victor Martinez Marechal
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Vault, Uneven bars (G)
    Final
    Charlotte Beydts
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Vault, Uneven bars (G)
    Final
    Margaux Dandois
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus : Vault, Uneven bars (G)
    Final
    Jutta Verkest
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Basketball
    Team (G)
    B3 - A4
    Team Belgium
  • 14:00-16:15
    16:00-18:15
    Basketball
    Team (G)
    B1 - A2
    Team Belgium
  • 14:00-16:00
    16:00-18:00
    Judo
    -90kg (B)
    Qualification
    Zackaria Jamaigne
  • 14:30-17:00
    16:30-19:00
    Volleybal
    Team (B)
    A3 - B4
    Team Belgium
  • 14:30-17:00
    16:30-19:00
    Volleybal
    Team (B)
    A1 - B2
    Team Belgium
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    4x100m Medley Relay (G)
    Final
    Team: Elise Decaesstecker/Ambre Franquinet/Roos Vanotterdijk/Marie-Alix Witters
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    100m Backstroke (G)
    Finals
    Elise Decaesstecker
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    SF
    Zinke Delcommune
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Finals
    Zinke Delcommune
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Finals
    Ambre Franquinet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    200m Individual Medley (G)
    Finals
    Marie Maerevoet
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    SF
    Marie-Alix Witters
  • 15:00-18:00
    17:00-20:00
    Swimming
    50m Freestyle (G)
    Finals
    Marie-Alix Witters
  • 16:05-17:15
    18:05-19:15
    Athletics
    High Jump (B)
    Final
    Sten Geenens
  • 17:00-19:30
    19:00-21:30
    Volleybal
    Team (B)
    B3 - A4
    Team Belgium
  • 17:00-19:30
    19:00-21:30
    Volleybal
    Team (B)
    B1 - A2
    Team Belgium
Zaterdag 27 juli
  • Uur
    Sport
    Discipline
    Stage
    Atleet
  • 07:00-09:15
    09:00-11:15
    Basketball
    Team (G)
    7-8th Place Match
    Team Belgium
  • 07:00-09:15
    09:00-11:15
    Basketball
    Team (G)
    3rd Place Match
    Team Belgium
  • 07:00-10:00
    09:00-12:00
    Tennis
    Singles (B)
    Final
    Alessio Basile
  • 07:00-10:00
    09:00-12:00
    Tennis
    Singles (G)
    Final
    Juliette Bovy
  • 07:00-10:00
    09:00-12:00
    Tennis
    Singles (B)
    Final
    Noah Merre
  • 07:00-10:00
    09:00-12:00
    Tennis
    Singles (G)
    Final
    Hanne Vandewinkel
  • 08:00-08:05
    10:00-10:05
    Athletics
    1500m (B)
    Final
    Syrah Ghijselings
  • 09:30-12:00
    11:30-14:00
    Volleybal
    Team (B)
    7-8th Place Match
    Team Belgium
  • 09:30-12:00
    11:30-14:00
    Volleybal
    Team (B)
    3rd Place Match
    Team Belgium
  • 11:30-13:45
    13:30-15:45
    Basketball
    Team (G)
    5-6th Place Match
    Team Belgium
  • 11:30-13:45
    13:30-15:45
    Basketball
    Team (G)
    Final
    Team Belgium
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Vault, Parallel bars, Horizontal bar (B)
    Final
    Glen Cuyle
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Vault, Parallel bars, Horizontal bar (B)
    Final
    Nicola Cuyle
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Vault, Parallel bars, Horizontal bar (B)
    Final
    Victor Martinez Marechal
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Beam, Floor (G)
    Final
    Charlotte Beydts
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Beam, Floor (G)
    Final
    Margaux Dandois
  • 12:00-14:00
    14:00-16:00
    Gymnastics
    Apparatus: Beam, Floor (G)
    Final
    Jutta Verkest
  • 14:30-17:00
    16:30-19:00
    Volleybal
    Team (B)
    5-6th Place Match
    Team Belgium
  • 14:30-17:00
    16:30-19:00
    Volleybal
    Team (B)
    Final
    Team Belgium
Geen resultaten gevonden



Foto's

EYOF Baku 2019

Updates

RT @gymfed: Jutta Verkest trekt samen met 5 Belgische juniores naar Baku om er deel te nemen aan het EYOF BAKU 2019. Veel succes 👊🏻👊🏻 #team…

Bron: Team Belgium

Vandaag stellen we graag Zinke Delcommune aan jullie voor! Veel succes Zinke! 💪🏊‍♀️ #EYOFBaku2019! https://t.co/kkmGvj6DUh

Bron: VlaamseZwemFed

You already know our favorite emojis……Happy #WorldEmojiDay from #TWG2021! https://t.co/nMWLQTMWGN

Bron: The World Games 2021

Back after a long break 🥵🥵🥵 https://t.co/E1tcZHKjO5

Bron: Bashir Abdi

Ex-coach Kim Clijsters: “Kim en Justine kunnen meteen weer de top tien halen” https://t.co/YtmrXTq9eo https://t.co/BYVpmKwd8w

Bron: Sportwereld.be

Het 5de lid van ons EYOF-team is Roos Vanotterdijk! Veel succes Roos! 💪🏊‍♀️ #EYOFBaku2019! https://t.co/khpqvp7fWQ

Bron: VlaamseZwemFed

That feeling when you now it’s restday tomorrow! 😅 Congrats @WoutvanAert 👏 #TDF2019 #RideForMore #OverAchieve https://t.co/EQUeHHOq0D

Bron: Greg Van Avermaet

One year ago, our amazing #WorldCup journey came to an end. Unforgettable! 😍 https://t.co/Kou3mujKoC

Bron: Belgian Red Devils

RT @WimbledonChnl: THE 2019 WIMBLEDON GENTLEMEN'S DOUBLES CHAMPIONS... @stefanolsson87🏆 @JoachimGerard #Wimbledon https://t.co/XfxDPiTmnE

Bron: Adeps-Officiel

Nog exact 1 week voor de start van het EYOF!!! 😀 Veel succes Jens! 💪🏊‍♂️ #EYOFBaku2019! https://t.co/dx4wNuj52H

Bron: VlaamseZwemFed

And another medal for team Belgium! Bronze 4x100m #U23EuropeanChampionshipsGavleSweden https://t.co/bxNlkl3SRW

Bron: Vlaamse Atletiekliga

4th medal is a Silver one Elise Vanderelst on 1500m#U23EuropeanChampionshipsGavleSweden https://t.co/LZrbnHfRhk

Bron: Vlaamse Atletiekliga

Nog 3 dagen tot
Europees Jeugd Olympisch Zomerfestival Bakoe 2019